کد خبر: ۱۸۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان:
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: من در بازی شب گذشته ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس تهران روی بازیکن پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی نشدم.

به گزارش تسنیم از اصفهان،‌ هادی تامینی بعد از تساوی یک بر یک ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس تهران در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ورودش به بازی در نیمه دوم، اظهارکرد: به هر حال نظر سرمربی تیم ذوب‌آهن بود که در نیمه دوم بازی وارد زمین مسابقه شوم و امیدوارم که توانسته باشم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته باشم.

وی افزود: به نظرم تیم ما در بازی با استقلال صنعتی خوزستان بهتر از دیدار با پرسپولیس بازی کرد و مقابل پرسپولیس به اندازه دیدار با استقلال صنعتی خوب بازی نکردی اما یک امتیاز هم یک امتیاز است و امیدوارم که در بازی‌های آینده امتیازات بیشتری را ازآن خود کنیم و این امتیاز زمینه‌ساز امتیازات بیشتر برای ما شود.

مدافع ذوب‌آهن با اشاره به حضورش در زمین مسابقه و دفع سانترهای تیم پرسپولیس بیان کرد: علت اصلی حضور من در زمین مسابقه این بود که سانترهای پرسپولیسی‌ها را دفع کنم و تلاش کردم که هافبک‌های پرسپولیس را کنترل کرده تا اجازه ندهم موقعیتی بر روی دروازه ما خلق کنند.

وی در مورد برخوردش با عباس‌زاده، بازیکن پرسپولیس خاطرنشان کرد: من در آن صحنه پایم را جلوی توپ آوردم چون اگر این کار را نمی‌کردم، توپ وارد دروازه می‌شد و احتمال گل شدن آن زیاد بود اما عباس‌زاده از پشت به پای من زد و من روی زمین خوردم اما کارشناسان داوری باید در مورد این صحنه نظر دهند.

ذوب‌آهن شب گذشته در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل پرسپولیس تهران به تساوی بدون گل دست یافت.

     
نام :
ایمیل :
* نظر :
Captcha