کد خبر: ۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۱
گودرزی خبر داد:
مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند گفت: عرضه گوشت گرم در فروشگاه‌های شهروند توسعه می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرخبر و به نقل از تهران سما قدرت گودرزی، مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر گوشت گرم در فروشگاه های بیهقی و بهرود عرضه می شود که با استقبال مشتریان مواجه شده و برنامه توسعه آن را در فروشگاه‌هایی که دارای فضای مناسب هستند در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی افزود: عرضه گوشت گرم در فروشگاه بوستان در دست راه‌اندازی است و در فروشگاه‌های آزادگان، حکیمیه، آل احمد و صادقیه نیز تا پایان سال جاری دایر خواهد شد.

گودرزی همچنین در خصوص عرضه نان گرم  اظهار کرد: تنور پخت نان سنگک نیز از هفته آینده در فروشگاه بهرود واقع در سعادت آباد و بعد از آن در فروشگاه بیهقی راه اندازی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با اشاره به طبخ و عرضه نان گرم صنعتی نیز گفت: نان برکت هم اکنون در فروشگاه‌های بیهقی، بوستان، بهرود، فرمانیه و آل احمد طبخ و عرضه می‌شود.

وی اظهار کرد: در این نانوایی به صورت روزانه انواع نان فانتزی پخت و عرضه می‌شود که نسبت به گذشته کیفیت نان‌های عرضه شده افزایش یافته همچنین دستگاه‌های تولید و پخت نان بهینه سازی شده و نان‌ها با تنوع بیشتری به مشتریان عرضه می‌شود.

به گفته گودرزی، نان برکت به زودی در فروشگاه آزادگان نیز توزیع خواهد شد.

     
نام :
ایمیل :
* نظر :
Captcha